Paryż biuro podróży

Paryż z polskim biurem podróży – przegląd ofert

Paryż to prawdziwa mekka turystów. Oto miasto, które nigdy nie zasypia! Znajdą tutaj coś dla siebie wielbiciele długich spacerów, entuzjaści sztuki, a także zwolennicy dobrej zabawy.

Jeśli oszałamia Cię nadmiar atrakcji w Paryżu i nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę ze zwiedzaniem, to doskonałym rozwiązaniem będzie zorganizowana wycieczka. Dzięki temu odwiedzisz wyjątkowe miejsca i zainspirujesz się na następne podróże do Francji. Możesz zobaczyć Paryż z ITAKĄ , która ma w swojej ofercie przeróżne wycieczki zorganizowane do tego miasta. Tym samym oszczędzisz czas na planowanie wycieczki – bo tym zajmie się biuro podróży. Wystarczy, że spakujesz się na podróż i możesz cieszyć się atrakcjami. A tych jest naprawdę wiele!

Wycieczki dopasowane do zainteresowań

W ofercie biura podróży znajdują się różnorodne wycieczki, które możemy dopasować do swoich zainteresowań bądź osób, które z nami będą podróżować. Nie da się ukryć, że zupełnie inne oczekiwania będą miały młode pary, w przeciwieństwie do rodzin z dziećmi. Warto tym samym uwzględnić to w czasie wyboru oferty. Wolisz city break do Paryża, czy może szaleństwa w parkach rozrywki dla dzieci?

Paryż jest miejscem, którym nie da się znudzić! Natłok różnorodnych atrakcji sprawia, że szybko stwierdzisz, że jedna wycieczka to zdecydowanie za mało. Na początku warto zobaczyć największe atrakcje takie jak chociażby Wieża Eiffla i Luwr. Od tego każdy turysta powinien zacząć swoją przygodę z Paryżem. Wieża Eiffla to prawdziwy symbol Paryża – nie sposób być w Paryżu i nie spojrzeć na miasto z jednego z jej punktów widokowych. Luwr zachwyci za to nie tylko miłośników sztuki, ale i każdego, kto interesuje się kulturą.

Oczywiście te dwa miejsca to tylko rozgrzewka przed zwiedzaniem tych nieco mniej znanych. Biura podróży organizują różnorodne wycieczki zarówno dla tych, którzy Paryż dopiero poznają, a także takich, którzy bywają w nim regularnie. Dzięki temu każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Zobacz także  Rejs po Sekwanie z kolacją

Popularność wycieczek do Paryża rośnie z roku na rok, dlatego oferta biur podróży także jest coraz bardziej rozbudowana. Pojawiają się propozycje dla rodzin z dziećmi, które zakładają wyprawę do takich miejsc, jak Disneyland, czy Park Asterixa. Dla miłośników architektury znajdą się także wycieczki obejmujące zwiedzanie zamków nad Loarą. Są też oczywiście romantyczne wycieczki, w których czasie turyści zaliczą rejs po Sekwanie, a także spacer po Champs Elysées, czyli najsłynniejszej ulicy na świecie. Co więcej – w planie niektórych wycieczek znajdują się takie dodatkowe atrakcje jak francuska kolacja z muzyką na żywo – doskonała rozrywka dla smakoszy i koneserów świetnej muzyki.

Dlaczego warto wybrać wycieczki z biurem podróży?

Żyjemy coraz szybciej i dramatycznie kurczy się nasza ilość wolnego czasu. Przez to nieliczne chwile relaksu staramy się wykorzystać w 100%. Wycieczki z biurem podróży to wygodna alternatywa dla tych, którzy chcą poznać ciekawe miejsca i zostać po nich oprowadzonych przez specjalistów znających dane miasto. Nie da się ukryć, że samodzielna organizacja takiej wycieczki zajmuje dużo czasu. Po pierwsze trzeba wybrać konkretne miejsca, które chcemy odwiedzić, zakupić bilety, zaplanować całą logistykę przemieszczania i wiele innych rzeczy, które mogą zająć lwią część Twojego wolnego czasu.

Chcesz wybrać się na wycieczkę do Paryża? Świetnie! Paryż to miasto, które inspiruje i co więcej – ciągle można odkrywać je na nowo!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *